14 grudnia uczennice Gimnazjum nr 4, z klasy 3 a: Anna Mordarska, Laura Bandurska, Agata Kurczyk, Natalia Kurczyk wraz z nauczycielem historii p. Januszem Lubszczykiem zameldowały się tuż przed południem w Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu . Tam w samo południe odebrały pierwszą nagrodę w Wojewódzkim Konkursie za najlepszą prezentację multimedialną o stanie wojennym. W „Sali Witrażowej” została przedstawiona zwycięska prezentacja oraz wręczone nagrody. Laureatki usłyszały wiele miłych, pięknych słów i pochwał od jury. Po ceremonii, gości zaproszono na wystawę czasową poświęconą wydarzeniom gorącego grudnia ’81. 
A.M. (3a)

 

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com