W dniu 28.11.2016r. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski zorganizowany z okazji Dnia Patrona. W zmaganiach o miano najlepszego interpretatora poezji Stanisława Wyspiańskiego wzięli udział uczniowie klas gimnazjalnych – zarówno doświadczeni mówcy, jak również uzdolnieni debiutanci. Dwanaścioro uczestników wystąpiło przed komisją, w skład której weszły p. Małgorzata Kluz-Lemańska, p. Małgorzata Lemańska oraz p. Martyna Lipińska. Uczniowie podczas swoich deklamacji zaprezentowali niebywale wysoki poziom sztuki recytatorskiej, toteż do końca trwania konkursu nie można było przewidzieć jego rozstrzygnięcia. Po obradach jury zostały wyłonione następujące zwyciężczynie:

I miejsce – Kinga Brzyszkowska z kl. 3c gimnazjum;
II miejsce – Dominika Baran z kl. 2d gimnazjum;
III miejsce – Wiktoria Dziedzińska z kl. 3c gimnazjum.
Wyróżnienia przyznano Karolinie Podeszwie oraz Kindze Stefańskiej z klasy 2b gimnazjum.
Wszystkim laureatkom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów recytatorskich.

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com