No i udało się!!!

          W przed dzień rocznicy odzyskania przez nasz kraj niepodległości uczniowie Zespołu Szkół Nr 3 w ciekawym stylu okazali swój patriotyzm. Już o 12.10, zaczął się na boisku szkolnym tworzyć spory tłum. Wielu uczniów przyszło ubranych na biało lub czerwono, inni zaopatrzeni byli w arkusze papieru w barwach narodowych. Krótkie zamieszanie, szybkie ustawienie i już dzielna młodzież gotowa była do fotki. Trzeba przyznać, że spisaliście się na medal!  Jak na pierwszy raz – poszło  nam całkiem sprawnie.

         A efekty? Wystarczy spojrzeć na zdjęcie. No i ta atmosfera i... hm... trudności w koordynowaniu tego przedsięwzięcia ... , kto by o nich pamiętał ?  Czy było warto? Niby to tylko zabawa, ale mająca w sobie pewną symbolikę. Może któregoś dnia ułożymy naprawdę wielką flagę na naszym nowym boisku szkolnym, a może nawet na Stadionie Narodowym...?

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com