9 listopada klasa 2b gimnazjum wraz z Panią Kamilą Osiką i Katarzyną Radajewską wybrała się do Muzeum Etnograficznego w Żorach. Przemiły podróżnik, Pan Tomasz, w bardzo interesujący sposób opowiadał o odkrywaniu i kolonizacji Kamerunu przez polskiego podróżnika Stefana Rogozińskego.

Na koniec uczniowie oglądali ciekawe przedmioty pochodzące z Afryki. Można było również spróbować swoich sił w grze na bardzo popularnych w Afryce zachodniej bębnach Djembe. Może już wkrótce wrócimy tam, by posłuchać ciekawych opowieści o Ameryce Południowej?

 Zobaczcie zdjęcia

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com