20 października klasy IA,IIA i IIB LO wzięły udział w I biegu nazywanym "Hej Szkoło". Jest to już 7 edycja ligi biegowej. Będą jeszcze 3 biegi. Następny w listopadzie Bieg Niepodległości... Byliśmy najliczniejszą szkołą.... Dziewczyny najlepiej wypadły :) 5-ta Dominika Pliś, 6-ta Krypczyk Dorota. Chłopcy słabiej, ale dopiero sie rozkręcamy...  

 

  

  

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com