W dniu dzisiejszym młodzież Zespołu Szkół Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego wzięła udział w biciu rekordu Guinnessa w "Jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej". W akcji wzięło udział 294 uczniów. Podziękowania za pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu dzisiejszej imprezy składamy 14 Drużynie Ratowniczej im. Krysi Niżyńskiej oraz Firmie Szkoleniowo Usługowej AZYMUT.

Zobaczcie zdjęcia

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com