Zapraszamy serdecznie do włączenia się w akcję "Sami nie dojedziemy". Ośrodek Dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Jastrzębiu-Zdroju zbiera zakrętki, które pomogą im w zbiórce pieniędzy, za które zakupiony zostanie nowy bus do przewozu dzieci na zajęcia.  Ośrodek otrzymał część sumy ale pozostałą  musi uzbierać. Prosimy uczniów do przynoszenia zakrętek( możliwość zdobycia punktów dodatnich).  W razie pytań proszę kontaktować się z p. Stanaszek Karoliną.
                                                                                                                          Dziękujemy!

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com