Nasza szkoła przystąpiła ogólnopolskiego konkursu fotograficznego. Jeżeli uważasz że robisz wyjątkowe zdjęcia to chętnie zapraszam do udziału. Na stronie "http://www.szerokikadr.pl/lekcje" znajduje się lekcja o portrecie kreacyjnym. Zadanie domowe w drugiej lekcji to właśnie zrobienie zdjęcia portretowego w sposób kreatywny. Konkurs realnie odbywa się co miesiąc w dwóch kategoriach: grupowej i indywidualnej. Termin krótki, ale może masz ciekawą fotografię którą chciałbyś się pochwalić. A może posiadasz większą kolekcję dobrych zdjęć i chciałbyś się pochwalić, to proszę zgłosić się do pana P. Wojtana.

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com