Uczniowie III LO wezmą udział w II edycji kampanii społecznej pt. „Świadomie wybieram przyszłość”. Kampania skierowana jest do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, którzy są na etapie wyboru swojej dalszej ścieżki kariery zawodowej. Jej misją jest wspieranie młodzieży w planowaniu i podejmowaniu właściwych oraz świadomych decyzji dotyczących ich dalszej ścieżki edukacji i kariery.

 

Celem akcji jest pokazanie młodzieży, iż posiadają pewne typy osobowości zawodowej i mogą sami kształtować własną ścieżkę kariery zgodną z ich osobistymi preferencjami i predyspozycjami zawodowymi. Pierwsza ogólnopolska edycja Kampanii odbyła się w 2012 roku. Wówczas wzięło w niej udział 500 szkół i zostało wydanych 120 000 loginów dostępu do kwestionariuszy. Na chwilę obecną w akcję zaangażowało się ponad 200 szkół z całej Polski. Lista zgłoszonych szkół dostępna jest pod poniższym adresem: http://www.kluczdokariery.pl/wybieram/informacje/szkoly-uczestniczace/ Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja również zakończy się dla naszej szkoły zdobyciem certyfikatu ukończenia kampanii.

Koordynator - Magdalena K. Klos Doradca Zawodowy

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com