7 listopada uczniowie klas III LO spotkali się z przedstawicielami uczelni Lillebaelt w Danii. Prelekcja została zorganizowana dzięki współpracy z Panią Anną Hejduk - konsultantem regionalnym programu eduBROAD, który wspiera młodzież chętną do podjęcia studiów na zagranicznych uczelniach wyższych. Nasza szkoła planuje w przyszłości gościć przedstawicieli uczelni z Anglii, Holandii, Łotwy i Szwecji. Koordynator programu na terenie ZS Nr 3 - Pani Magdalena K. Klos (Doradca Zawodowy). Koordynator dydaktyczny - Pani Monika Zawadka (nauczyciel j. angielskiego).

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com