Uczennica klasy 2b –Daria Sorosiak – zajęła pierwsze miejsce w zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Jastrzębiu-Zdroju konkursie plastycznym: „Jan Paweł II – papież dialogu”. Mimo że, konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem wśród naszych uczniów, plakat Darii okazał się bezkonkurencyjny w swojej kategorii. Warto dodać, że Daria już wcześniej odnosiła spore sukcesy w konkursach szkolnych i międzyszkolnych, a jedna z jej prac ozdabia korytarz naszej szkoły. Zwyciężczyni gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów artystycznych!

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com