W listopadzie 2013 roku nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego - "Szkoła promująca zalecenia Kodeksu Walki z Rakiem", którego organizatorem z ramienia Ministerstwa Zdrowia jest Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gliwicach. Program ma na celu upowszechnienie wśród uczniów wiedzy o tematyce antynowotworowej oraz zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem.

 

Uczniowie LO w ramach realizacji programu wezmą udział w zajęciach związanych z profilaktyką zdrowotną. Dla uczniów Gimnazjum zostanie zorganizowany konkurs plastyczny o ww. tematyce. Koordynatorem programu na terenie szkoły jest Magdalena Kuszlewicz-Klos - pedagog szkolny.


Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com