W dniu 23 października odbyła się kolejna wycieczka w góry, tym razem do Szczyrku. Podczas pierwszego podejścia powitał nas ciepły wiatr. Szum lasu i śpiew ptaków tworzyły niesamowitą atmosferę. Doskonala pogoda, wspaniałe towarzystwo, jak i przepiękne miejsce powodowalo uśmiech na każdej twarzy. Po raz kolejny zszokowały nas widoki rozciągajace się wokół. Widok Jeziora Żywieckiego oraz doliny obsianej małymi domkami zaparł nam dech w piersiach.

            Po krotkiej przerwie na jednym ze szczytów skorzystaliśmy z okazji aby zrobić wspólne zdjęcie na wystających skałach. W schronisku na Skrzycznem mogliśmy spróbować kilku dań kuchni góralskiej.Schodząc po śliskich liściach mieliśmy frajdę oraz musieliśmy uważać, aby się nie przewrócić. Po zejściu z góry padnięci udaliśmy się do autobusu.W tym roku to koniec z wycieczkami w góry. Mamy jednak nadzieję, że gdy znów pogoda nam dopisze wybierzemy się na kolejną wyprawę.Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com