Na początku roku szkolnego zostaliście poinformowani przez wychowawców o tym, że macie obowiązek uczestniczyć w realizacji gimnazjalnego projektu edukacyjnego. Temat zrealizowanego przez Was projektu zostanie wpisany na świadectwie ukończenia gimnazjum, a zaangażowanie w realizacji projektu ocenione zgodnie z kryteriami oceny z zachowania. Przypominamy, że nadszedł czas wyboru projektu, w którego realizację się zaangażujecie.

Listę tematów znajdziecie w zakładce "Po szkole".

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com