Obchody Dnia Licealisty w naszej szkole, jak co roku, odbyły się w atmosferze dobrego humoru i zabawy, ale najważniejsza była przecież rywalizacja między klasami: A,B,C. Konkurencje nie lada, np.przeciąganie liny-tu, trzeba przyznać,bezkonkurencyjne były klasy policyjne (A,B ). Ale chyba nie na darmo uczestniczyli w obozie kondycyjnym... Za to kl.1C, mająca zaprezentować się w konwencji PRZYSZŁOŚĆ, wykazała się pomysłowością w projektowaniu strojów(czarne foliowe worki, elementy zdobiące z folii aluminiowej, kosmiczno-demoniczny makijaż).

           Kl.1A mogła się szczycić występem swojego kolegi Artura-jaskiniowca(tzn.prezentującego konwencję''CZŁOWIEK PIERWOTNY''), który rozbawił publikę swoją spontanicznością i swoistym tańcem. Dodam tylko, że strój ''w panterkę''podkreślał jego...prehistoryczną atrakcyjność. Wiele jeszcze konkurencji wywołało emocje i smiech. Próbie zostali poddani także wychowawcy, którzy-karmieni przez swoich przewodniczących-musieli rozpoznać smaki podanych''mikstur''. Brr...papryczka chili przez jakiś czas paliła w język. Szanowne jury (p.dyr.E.Mentel, p.I.Dębiec i przedstawiciele kl.2) skrupulatnie liczyło pkt.i wyłoniło nast.miejsca:1.-kl.C,2.-kl.A,3.-kl.B.

Zdjęcia z imprezy w galerii.

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com