Konkurs „Poezja Julia Tuwima” rozstrzygnięty

 

 

Dnia 31 października w Bibliotece szkolnej odbył się konkurs „Poezja Juliana Tuwima”.

W konkursie wzięli udział uczniowie gimnazjum i liceum. Młodzież zaprezentowała różnorodny repertuar. Jury wysłuchało wierszy od znanych z dzieciństwa poprzez satyryczne po głęboko liryczne i nastrojowe. Konkurs pokazał iż poezja Tuwima jest ciągle uniwersalna i chętnie czytana.

Komisja konkursowa uhonorowała I miejscem Dagmarę Krótki z klasy 3b gimnazjum za wiersz pt. ”Tęsknota”, II miejsce przypadło Aleksandrze Magierze z klasy I b za wiersz pt. „Aeroplan”, zaś III miejsce zajęła Marta Wiśniewska z klasy II b za wiersz pt. „Nauka”. Zwycięzcy otrzymali nagrody.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

 

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com