Nasz obóz rozpoczął się 30 września 2013 roku i trwał do 4 września 2013 roku. Pojechało na niego wiele osób, tj. 27 uczniów z naszej klasy – 1A oraz klasa 2B. Celem naszego obozu było bliższe zapoznanie się ze szkoleniem uczniów na przyszłych policjantów/ochroniarzy.

            Po dojechaniu na miejsce poznaliśmy majorów: Jana Szewczyka, Dariusza Dąbrowę oraz Krzysztofa Hasiaka. Przydzielili nas do poszczególnych domków i przedstawili zadania na poszczególne dni.

 

Naszymi zadaniami było między innymi: strzelanie do celu, warty, zadania z topografii, zajęcia samoobrony a także alarmy. Przez cały okres trwania obozu przeprowadzono 3 alarmy: chemiczny (z poniedziałku na wtorek), pożarniczy (z wtorku na środę) oraz bojowy (z czwartku na piątek) pozwoliły one nam na zapoznanie się z zachowaniem w czasie tego typu zdarzeń. W ostatni dzień dobrze się bawiliśmy grając w paintball.
            Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do domu około godziny 17:00. Obóz był udany swoimi przeżyciami i wiadomościami podzielimy się z innymi w celu zachęcenia ich do udziału w tego typu przedsięwzięciach, sami zaś będziemy wzbogacać swoją wiedzę i doświadczenie w celu bycia jak najlepszymi w swoim zawodzie.

Uczniowie klasy 1A

Pozdostałe zdjęcia z obozu w galerii.

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com