Nasza szkoła zaprasza 7-8 lutego dzieci i młodzież z przedszkoli oraz szkół naszego miasta na prelekcje służb związanych z bezpieczeństwem (Policja, Straż Miejska, Straż Pożarna, WOPR, GOPR, Służba Więzienna). Spotkanie to ma na celu przekazanie podopiecznym jakie mogą pojawić się zagrożenia podczas zabaw na śniegu i lodzie. Ponadto w związku z Dniem Bezpiecznego Internetu pragniemy również zwrócić uwagę uczniom na właściwe i bezpieczne korzystanie z sieci oraz poruszyć problem cyberprzemocy.

Akcja ta została objęta patronatem Rządowego Centrum Bezpieczeństwa.

Co zrobić, aby wypoczynek był przyjemny, a zarazem bezpieczny oraz jak uniknąć zimowych zagrożeń można przeczytać w poradnikach RCB:Bezpieczny wypoczynek zimąBezpieczeństwo na lodzieJak przygotować się do zimy oraz Podróż zimą samochodem.

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com